Popis vodiča

Stanica planinarskih vodiča Rijeka
Ažurirano: 01.04.2022.

Ime i prezime Član PD/PK Kategorije Valjanost do kraja
Ajiša Ahel HPD HP i HT Učka, Rijeka A 2024
Mateja Alavanja PD Kamenjak, Rijeka A 2024
Radmila Bajić PD Tuhobić, Rijeka A 2024
Davor Banić PD Kamenjak, Rijeka A 2022
Damir Barić PD Opatija, Opatija A 2024
Robert Bilandžija PD Kamenjak, Rijeka A 2022
Anita Bistričić HPD Platak, Rijeka A, B, D 2024
Jadranka Bistričić HPD Platak, Rijeka A 2024
Zoran Bistričić HPD Platak, Rijeka A, B, D 2024
Mia Biturajac PD Kamenjak, Rijeka pripravnik 2024
Arianna Blažević PD Pljusak, Rijeka A 2022
Neven Blažević PD Pljusak, Rijeka A 2024
Vanja Blažić PD Tuhobić, Rijeka A 2024
Radovan Brnelić PD Viškovo, Viškovo A 2024
France Chopinet PD Obzova, Krk A, B, D 2024
Nikola Čačić PD Kamenjak, Rijeka pripravnik 2024
Alen Čančarević PD Obzova, Krk A, B, D 2024
Josipa Deranja PD Strilež, Crikvenica pripravnik 2024
Melita Doričić PD Lisina, Matulji A 2024
Zoran Doričić PD Kamenjak, Rijeka A, B, D 2024
Mirjana Dražul-Kraljić PD Strilež, Crikvenica A 2022
Marin Dukić PD Strilež, Crikvenica A, B, D 2024
Ljuba Duvančić PD Opatija, Opatija A 2024
Igor Eterović PD Opatija, Opatija A, B 2024
Ivana Eterović PD Opatija, Opatija A 2023
Milivoj Filipović PD Opatija, Opatija A 2024
Žarko Fištrek PD Kamenjak, Rijeka A 2024
Robert Forko PD Lisina, Matulji pripravnik 2022
Parashos Fotinos PD Lisina, Matulji A 2022
Darko Gašparović PD Strilež, Crikvenica A 2024
Božidar Glad HPD Platak, Rijeka A, B, D 2024
Mario Glavaz PD Kamenjak, Rijeka A, B 2023
Mirta Grandić PD Kamenjak, Rijeka A, B 2022
Milan Gredelji PD Pljusak, Rijeka A 2022
Slavica Grgurić Pajnić HPD Petehovac, Delnice A 2024
Iva Halasz PD Strilež, Crikvenica A 2024
Danilo Harbić HPD Platak, Rijeka A, D 2024
David Hodap PD Skradski vrh, Skrad A 2024
Luka Horvat PD Opatija, Opatija A 2024
Matija Host PD Viškovo, Viškovo A, D 2024
Miroslav Hrenek AK Put, Rijeka pripravnik 2022
Stjepan Janeković PD Obzova, Krk A 2024
Bojan Japel PD Duga, Rijeka A 2024
Damir Jelić PD Kamenjak, Rijeka A 2024
Antonela Juretić PD Obruč, Jelenje pripravnik 2024
Laura Jurin PD Strilež, Crikvenica A 2022
Dorica Kaličanec PD Duga, Rijeka A 2024
Toni Karuza PD Kamenjak, Rijeka pripravnik 2024
Milan Katalinić HPD HP i HT Učka, Rijeka A 2024
Martina Keliš Lukanović PD Lisina, Matulji A 2024
Nikola Kereković HPD Sopalj, Kostrena pripravnik 2022
Denis Kezele PD Obzova, Krk A 2024
Marino Kezele HPD Petehovac, Delnice A 2022
Silvio Kezele PD Kamenjak, Rijeka A 2024
Tonček Kezele PD Kamenjak, Rijeka A 2024
Ante Kljenak PD Kamenjak, Rijeka pripravnik 2024
Boris Knaus HPD Platak, Rijeka A 2022
Stiven Knaus PD Opatija, Opatija A 2024
Željko Kokotović PD Duga, Rijeka A 2022
Damir Konestra PD Tuhobić, Rijeka A 2024
Igor Korlević PD Kamenjak, Rijeka A 2024
Zvonimir Krmpotić PD Strilež, Crikvenica A, B, D 2024
Boris Kurilić PD Kamenjak, Rijeka A, B 2023
Tomislav Majnarić HPD Petehovac, Delnice A 2022
Danijela Martić HPD Sopalj, Kostrena A 2022
Diana Matešić HPD Sopalj, Kostrena A 2024
Robert Mesić PD Obzova, Krk pripravnik 2024
Davor Miketa PD Kamenjak, Rijeka A, D 2023
Silvana Milić PD Duga, Rijeka A 2024
Petar Milošević PD Pljusak, Rijeka A 2022
Ivan Mohač PD Tuhobić, Rijeka A 2024
Darko Mohar PD Opatija, Opatija A 2024
Adriana Moras RAK – Riječki alpinistički klub, Rijeka pripravnik 2022
Marijana Mužević PD Strilež, Crikvenica A 2024
Dragan Nišler PD Obzova, Krk A 2024
Sunčica Paurović PD Kamenjak, Rijeka pripravnik 2022
Matija Perić HPD HP i HT Učka, Rijeka A 2024
Ana Perkov PD Pljusak, Rijeka A 2022
Marko Perković PD Kamenjak, Rijeka A, C 2024
Dorotea Pernjak Banić PD Kamenjak, Rijeka A 2024
Elio Pobar PD Lisina, Matulji A 2022
Marijan Popić PD Opatija, Opatija A 2024
Darko Popović PD Duga, Rijeka A 2024
Goran-Den Popović HPD Petehovac, Delnice A 2022
Zoran Popovski PD Opatija, Opatija A, B, D 2024
Unita Precetti PD Tuhobić, Rijeka A 2024
Tibor Prošenski PD Kamenjak, Rijeka pripravnik 2024
Nikola Radotović PD Duga, Rijeka pripravnik 2024
Biserka Radović PD Viškovo, Viškovo A 2024
Predrag Radović PD Viškovo, Viškovo A 2024
Miroslav Rajak HPD Platak, Rijeka pripravnik 2024
Boris Rumac PD Opatija, Opatija A 2024
Zdravko Scheibl PD Kamenjak, Rijeka A, B 2024
Zoran Sekovanić PD Obzova, Krk A, B, D 2024
Igor Simić PD Opatija, Opatija A 2024
Alen Sindičić RAK – Riječki alpinistički klub, Rijeka pripravnik 2022
Luka Skorić PD Opatija, Opatija A 2023
Mirela Srkoč Šenkinc PD Kamenjak, Rijeka A 2024
Saša Subotić PD Kamenjak, Rijeka A, D 2024
Aleksandar Sušanj PD Opatija, Opatija A 2024
Silvia Sušanj PD Opatija, Opatija A 2024
Bojan Šenkinc PD Kamenjak, Rijeka A 2022
Duška Šesto PD Kamenjak, Rijeka pripravnik 2024
Maja Šnajder Bursać PD Strilež, Crikvenica pripravnik 2024
Anita Šola PD Pljusak, Rijeka pripravnik 2022
Robert Štefanac PD Opatija, Opatija A 2024
Dragica Šulentić PD Duga, Rijeka pripravnik 2024
Marijana Tomašić PD Obzova, Krk A 2024
Kruno Topolski PD Kamenjak, Rijeka pripravnik 2024
Marijan Turković HPD Klek, Ogulin pripravnik 2024
Zoran Uzelac HPD Sopalj, Kostrena A 2024
Ibrahim Veletanlić PD Obzova, Krk A 2024
Vedran Veletanlić PD Obzova, Krk A 2024
Irena Vretovski PD Strilež, Crikvenica A 2022
Tomica Vukelić HPD HP i HT Učka, Rijeka A 2024
Damir Vurušić PD Obruč, Jelenje A 2024
Svjetlana Zatković PD Platak, Rijeka pripravnik 2024
Stanica planinarskih vodiča Rijeka © 2019